slajd4

logon

Smaller Default Larger

Dnia 13 maja 2024r. w ciężkowickim Ratuszu odbył się XI Gminny Konkurs Recytatorski, którego organizatorem była Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Ciężkowicach. W tym roku hasło przewodnie konkursu to ,,Mój ulubiony wiersz”. Honorowy patronat nad konkursem objęła Burmistrz Gminy Ciężkowice, pani Jowita Jurkiewicz – Drąg. Naszą szkołę reprezentowali laureaci wyłonieni podczas eliminacji szkolnych. Byli to: Wiktor Ptaszkowski z klasy I, Wiktoria Żaba z klasy II i Daria Jamka z klasy III.

W konkursie wzięło udział 27 uczniów dziewięciu szkół podstawowych, z terenu gminy Ciężkowice. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Wiktor Ptaszkowski zdobył III miejsce a Wiktoria Żaba została wyróżniona. Dla naszej szkoły jest to duży sukces, ponieważ poziom recytacji wszystkich uczestników był niebywale wysoki; co zaznaczył pan Bogdan Krok, dyrektor Centrum Kultury w Ciężkowicach.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom tych sukcesów, a rodzicom składamy podziękowania za pomoc i zaangażowanie.