slajd4

logon

Smaller Default Larger

Już na płatkach śniegu przyfrunęły święta

teraz wszystkie dzieci marzą tylko o prezentach.

Sanie Mikołaja dzwonią dzwoneczkami,

święty Mikołaju bądź już razem tutaj z nami...

Dzięki sprzyjającej aurze w tym roku św. Mikołaj nie miał problemu z dotarciem do naszej szkoły. Dzieciaki z utęsknieniem czekały na miłego gościa, którego radośnie powitały. Przedszkolaki aby umilić ten cudowny dzień a  przygotowały dla Mikołaj przedstawienie na którym mogli zaprezentować swoje zdolności artystyczne. Po  występie dzieci zostały obdarowane pięknymi prezentami. Dzisiejszy dzień dzieciaki napewno zapamiętają bardzo długo. Szczęśliwe i zadowolone wróciły do swoich domów.

Ps. Serdecznie dziękuję trójce klasowej : pani Edycie. P., Dorocie L., i Alicji B. za zaproszenie św. Mikołaja do naszej szkoły oraz pani Patrycji Ś. za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu pięknej dekoracji.